Fundusz dla Ciebie

Warto pomyśleć o zabezpieczeniu finansowym dla siebie i swoich najbliższych. Fundusze emerytalne są bezpieczym i wygodnym sposobem na osczędzanie. Porównaj ofertę funduszy i wybierz najlepszą opcję - już dziś zapisz się do wybranego funduszu emerytalnego i ciesz się bezpieczeństwem i wysokim oprocentowaniem.

Poznaj producent opryskiwaczy

OFE Aviva osiąga bardzo duże zyski

Aviva to jeden z dwóch największych OFE na rynku

Osoby pracujące na umowę o pracę lub zlecenie, odbywające staż czy też prowadzące działalność gospodarczą są zobowiązane do tego, aby zapisać się do Otwartego Funduszu Emerytalnego. Jest to drugi filar systemu emerytalnego w Polsce, który jest prywatny oraz zajmuje się pomnażaniem pieniędzy, jakie zostaną przekazane mu przez ZUS z naszej wypłaty. Jeżeli nie wybierzemy dla siebie OFE, wówczas zostanie ono za nas wylosowane, co dzieje się dwa razy do roku – w lipcu oraz styczniu. W losowaniach nie biorą udziału te OFE, które osiągają duże zyski i są efektywne w inwestowaniu pieniędzy przyszłych emerytów.

Wśród tych otwartych funduszy emerytalnych znajduje się również OFE Aviva. Ten fundusz w ostatnich latach osiąga cały czas bardzo dobre wyniki inwestycyjne oraz przyciąga wiele nowych osób, co sprawiło, że obecnie ma on prawie 25% udziały w rynku OFE. Właśnie z tego powodu warto zainteresować się powierzeniem swoich pieniędzy właśnie Avivie, ponieważ będzie ona mogła zająć się nimi tak, abyśmy w późniejszym czasie, gdy już będziemy przechodzili na emeryturę, mogli dostać dobrze pomnożone środki, które zagwarantują nam godziwe życie.

Do OFE Aviva można zapisać się na kilka wygodnych sposobów. Jednym z nich jest wypełnienie specjalnego wniosku dostępnego na stronie internetowej, a następnie podpisanie stosownych dokumentów przesłanych nam pocztą i odesłanie ich do OFE. Drugim jest spotkanie się z doradcą, z którym można również umówić się przez internet, ale też można sprawdzić, czy w naszej okolicy nie ma placówki Avivy.

Pokrewna tematyka

Kasy fiskalne Strzałkowo