Fundusz dla Ciebie

Warto pomyśleć o zabezpieczeniu finansowym dla siebie i swoich najbliższych. Fundusze emerytalne są bezpieczym i wygodnym sposobem na osczędzanie. Porównaj ofertę funduszy i wybierz najlepszą opcję - już dziś zapisz się do wybranego funduszu emerytalnego i ciesz się bezpieczeństwem i wysokim oprocentowaniem.

Poznaj zamek czocha

Kredytowe karty

Karta do bankomatu

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że karta kredytowa nie jest tożsama z kartą bankomatową. Ta ostatnia służy przede wszystkim temu, by wypłacać środki pieniężne z konta lub płacić za jej pomocą za różnego rodzaju produkty czy usługi. Karta kredytowa jest związana z zupełnie innymi prawami, o których większość użytkowników nie ma pojęcia.

Co ciekawe, wiele osób traktuje wspomniane wyżej nazwy zamiennie, traktując je tym samym jak synonimy. Należy oczywiście wiedzieć, że jest to duży błąd. Karta kredytowa rządzi się innymi prawami, niż zwykła karta do bankomatu. Z pewnością koszty jej utrzymania są o wiele większe. Z drugiej strony można nią płacić za granicą oraz dokonywać przelewów międzynarodowych.

Z kartą bankomatową takie działania z pewnością nie mogą się udać, ponieważ jej działanie ogranicza się wyłącznie do transakcji dokonywanych na terenie Polski. Warto o tym pamiętać, ponieważ nierzadko jadąc na wakacje za granicę czeka nas w sklepie czy w hotelu naprawdę niemiła niespodzianka.

Pokrewna tematyka

suplementy na porost włosów