Fundusz dla Ciebie

Warto pomyśleć o zabezpieczeniu finansowym dla siebie i swoich najbliższych. Fundusze emerytalne są bezpieczym i wygodnym sposobem na osczędzanie. Porównaj ofertę funduszy i wybierz najlepszą opcję - już dziś zapisz się do wybranego funduszu emerytalnego i ciesz się bezpieczeństwem i wysokim oprocentowaniem.

Poznaj https://sandow.pl/

Bankomat

Karty

Dzięki kartom płatniczym transakcji można dokonywać dzisiaj w zasadzie prawie wszędzie. Mowa tutaj nie tylko o zwykłych płatnościach w slepach z żywnością, chociaż okazuje się, że tam również częściej płaci się kartą niż gotówką.

Co ciekawe, nie wszystkie sklepy pozwalają na taką możliwość. Wiele sieciówek, na przykład znana sieć Biedronka od dawna nie wprowadza u siebie możliwości płatności kartą, chociaż dookoła niej zrobiły to wszystkie inne markety o podobnej strukturze. Wydaje się jednak, że mimo wszystko klienci przyzwyczaili się do takich sytuacji i wiedzą, gdzie muszą mieć przygotowaną gotówkę, a gdzie mogą zapłacić kartą. Jaki z tego wniosek?

Mimo wygody dzięki karcie kredytowej, konsumenci wciąż są nauczeni i przyzwyczajeni do tego, że mimo rozwoju nowoczesnych technologii płatność gotówką nie jest niczym niewygodnym czy złym. Co prawda są osoby, które stanowczo tego unikają, jednak w dużej mierze mowa o pojedynczych przypadkach. Jakby jednak nie było, jedno jest pewne - karta płatnicza w niektórych przypadkach bardzo się przydaje.

Pokrewna tematyka