Fundusz dla Ciebie

Warto pomyśleć o zabezpieczeniu finansowym dla siebie i swoich najbliższych. Fundusze emerytalne są bezpieczym i wygodnym sposobem na osczędzanie. Porównaj ofertę funduszy i wybierz najlepszą opcję - już dziś zapisz się do wybranego funduszu emerytalnego i ciesz się bezpieczeństwem i wysokim oprocentowaniem.

Poznaj kwiaty przez internet

Każdy może zapisać się do OFE przez internet

Zapisy internetowe są dzisiaj bardzo popularne

Każdy z nas, kto odprowadza składki na ubezpieczenie społeczne, jest także zobowiązany do tego, aby wybrać dla siebie odpowiednie OFE, czyli Otwarty Fundusz Emerytalny. OFE stanowią drugi filar, na którym opierać się ma wysokość naszej emerytury, zatem im będziemy mieli lepsze OFE, tym nasza emerytura będzie wyższa. Z tego powodu zawsze warto dobrze sprawdzać rankingi, które dotyczą poszczególnych funduszy, aby móc wybrać dla siebie taki, który będzie dobrze pomnażać oraz obracać naszymi pieniędzmi.

Trzeba też pamiętać o tym, że jeżeli nie wybierzemy dla siebie Otwartego Funduszu Emerytalnego po podjęciu swojej pierwszej pracy na umowę o pracę czy zlecenie, rozpoczęciu stażu czy też zaczęcia prowadzenia działalności gospodarczej, wtedy też możemy zostać wylosowani do danego OFE. Nie jest to raczej pożądana sytuacja, ponieważ w losowaniu biorą udział te przedsiębiorstwa emerytalne, które nie osiągają wysokich zysków, gdyż odrzucane są zarówno te z początku, jak i z końca listy osiąganych wyników. Jednak żeby zapisać się do OFE i nie zostać wylosowanym, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Dzisiaj mamy świetną możliwość zapisania się do wybranego przez siebie Otwartego Funduszu Emerytalnego przez internet.

Wypełniamy tam odpowiedni formularz, w którym wpisujemy swoje dane, a umowa zostaje nam przesłana pocztą lub dostarczona kurierem. Następnie podpisujemy ją oraz odsyłamy lub wręczamy z powrotem kurierowi. Jest to dzisiaj bardzo wygodna opcja i korzysta z niej też coraz więcej osób.

Pokrewna tematyka

przyczepki lekkie samochodowe