Fundusz dla Ciebie

Warto pomyśleć o zabezpieczeniu finansowym dla siebie i swoich najbliższych. Fundusze emerytalne są bezpieczym i wygodnym sposobem na osczędzanie. Porównaj ofertę funduszy i wybierz najlepszą opcję - już dziś zapisz się do wybranego funduszu emerytalnego i ciesz się bezpieczeństwem i wysokim oprocentowaniem.

Poznaj oczyszczalnie sciekow przydomowe

Bankomat

Kody do kart

W dobie dwudziestego pierwszego wieku naokoło pojawiło się nie tylko wiele dobrego, ale także jednocześnie wiele złego. O czym konkretnie w tym przypadku mowa? W ostatnim czasie wiele słyszy się o tak zwanych kradzieżach bankomatowych. Dochodzi do nich po części z winy właścicieli kont, które padają ofiarami różnych napastników. Dlaczego tak się dzieje i skąd ten - skądinąd bardzo abstrakcyjny wniosek?

Odpowiedź jest banalnie prosta. Wiele osób na co dzień korzysta z karty do bankomatu, ale zdarza się im zapominać pinu, czyli kodu dzięki któremu dana transakcja może się w ogóle odbyć. Najłatwiej pozbyć się takiego problemu poprzez zapisanie numeru pinu na kartce przechowywanej w portfelu. Jest to najgłupsze zachowanie z możliwych, ponieważ złodziej kradnący nasze rzeczy ma przed sobą wszystko na pięknie położonej tacy.

Jeśli nie pamiętamy pinu, innym rozwiązaniem jest zapisanie go pod jakimś nazwiskiem czy imieniem w telefonie. W ten sposób złodziej nigdy nie rozszyfruje naszych zapobiegawczych środków ostrożności.

Pokrewna tematyka