Fundusz dla Ciebie

Warto pomyśleć o zabezpieczeniu finansowym dla siebie i swoich najbliższych. Fundusze emerytalne są bezpieczym i wygodnym sposobem na osczędzanie. Porównaj ofertę funduszy i wybierz najlepszą opcję - już dziś zapisz się do wybranego funduszu emerytalnego i ciesz się bezpieczeństwem i wysokim oprocentowaniem.

Poznaj Biuro nieruchomości Szczecin

Karta płatnicza

Bankomat

Karta bankomatowa jest pewnego rodzaju dokumentem, którym możemy posłużyć się podczas dokonywania zakupów czy podczas korzystania z jakiejś usługi. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że jest to również sposób na to, abyśmy stracili wszystkie nasze pieniądze. O jakiej sytuacji mowa? Chodzi oczywiście o różnorodne kradzieże, które - niestety - są dzisiaj codziennością.

Wiele osób nie tylko zostaje okradzionych, ale także gubi kartę czy też cały portfel. Co należy zrobić w sytuacji, w której zauważymy, że nasza karta - niezależnie od przyczyny - gdzieś zaginęła? Najpierw należy oczywiście szybko sprawdzić, czy nie mamy jej w torbie lub w kieszeni z dziurą. Często wiele osób panikuje, a karta po chwili się znajduje.

Jeśli nadal jej nie ma (po gruntownym przeszukaniu miejsc, w którym mogliśmy ją zostawić) należy niezwłocznie zadzwonić do naszego banku i zablokować kartę tak, by nikt inny nie mógł skorzystać z środków, które znajdują się na karcie. Warto o tym pamiętać szczególnie teraz, gdy kartą można płacić zbliżeniowo.

Pokrewna tematyka

http://www.komfort.nieruchomosci.pl/